Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
miastowi sie znalezli...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu jakiś deb*** skręca na zakazie, tak samo inny deb*** na tym samym skrzyżowaniu zajechał mojej żonie drogę i dostał tylko 250 zł mandatu. Głupich nie sieją, sami rosną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dopisał bym jeszcze cześków z LKR, ostatnio poszedł mi taki na czołówkę wjeżdżając pod prąd na rondzie.
A ja jeszcze dopiszę idiotów z LU. Tych najwięcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a motocyklista jechał max 50km/h jak widać po samochodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EłgieniuSZ napisał:
a motocyklista jechał max 50km/h jak widać po samochodzie
Jak widać po motocyklu zapewne 50-60km/h. Samochód z resztą już sporo "pełnoletni", ciekawe tylko, czy z "ćwiartek" spawany, czy tak już przegnity. Nie ma przeproś spory motocykl waży ponad 200kg, dorzuć kierowcę i paliwo, masz 300kg. Ile waży Golf II? 850kg? Minus to, co "rude" już wpierniczyć zdążyło? Fizyki nie oszukasz... jak walisz w stal, to walisz w stal... a jak w tlenek żelaza (tzn. rdzę) to jak w papier.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a przedwczoraj widziałam stłuczkę i to dwa auta z LU...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak po mojemu to jeszcze przydało by siękilka zdjęć motoru od dołu - tak leżąc na ziemi - bo te 10 nie oddaje w pełni widoku na niego ze wszystkich możliwych stron. Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie prości uważają, że tablica rejestracyjna i tu np. LUB świadczy akurat o tym, czy ktos jest dobrym czy złym kierowcą- w tym przypadku że niby złym- smieszne. Sam mam taka rejestrację jeżdżę samochodem pół zycia i zero wypadku- jakiegokolwiek. Po prostu w tym miejscu jest żle oznakowane, powinno moim zdaniem oznaczone to być na sygnalizacji w sposób widoczny na rurach połączonych nad ulicą że jest zakaz skrętu w lewo i tyle. Tam jest duzy ruch mnóstwo młodzieży ( 2 szkoły w dodatku blisko najbardziej tłocznego przystanu KUL) jakby było z dala!!! powtarzam z dala widoczne uniknęlibyśmy zdarzenia które mialo dziś miejsce. Kierowcy motocykla zyczę powrotu do zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niestety tam tak matoły z podlubelskich miejscowości jeżdżą na pałę, zamiast patrzeć na znaki. Często widzę jak skręca z Sowińskiego w Aleje, albo z Alei w Poniatowskiego..... I potem takie skutki. Patrzeć na znaki, a nie jeździć na pałę!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VTI napisał:
Ludzie prości uważają, że tablica rejestracyjna i tu np. LUB świadczy akurat o tym, czy ktos jest dobrym czy złym kierowcą- w tym przypadku że niby złym- smieszne. Sam mam taka rejestrację jeżdżę samochodem pół zycia i zero wypadku- jakiegokolwiek. Po prostu w tym miejscu jest żle oznakowane, powinno moim zdaniem oznaczone to być na sygnalizacji w sposób widoczny na rurach połączonych nad ulicą że jest zakaz skrętu w lewo i tyle. Tam jest duzy ruch mnóstwo młodzieży ( 2 szkoły w dodatku blisko najbardziej tłocznego przystanu KUL) jakby było z dala!!! powtarzam z dala widoczne uniknęlibyśmy zdarzenia które mialo dziś miejsce. Kierowcy motocykla zyczę powrotu do zdrowia.
Jest na sygnalizacji jak wół z Sowińskiego w Aleje i co? Skręca jakby z kosmosu przyleciał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aleeeee urwałłłłłłłłłłłłłłłł!!!!!!!!!!!!!!!! buahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy wszyscy mocni w gębie. Prawda jest taka, że ci z tablicami LU jeżdżą na pamięć. Jak na rondzie na podzamczu zmienili organizację ruchu to nagle wszyscy zeczęli jeździć tak samo LU, LLE, LKR, LLB, LUB, LSW. Nie było wyjątków. Więc nie cwaniakujcie tak. Swoją drogą koles powinien patrzeć na znaki. Zamotał się i wyszło jak wyszło. Ktoś tez powinien bdbać też o to aby znaki poziome były dobrze widoczne. Dawno tamtędy nie jechałem więc nie pamiętam czy są dobrze widoczne, ale pewnie gdyby były to koleś móg się w porę zreflektować.. Pozatym autem też nigdy nie jechałem tam przepisowe 50km/h tylko 60-70, więc odczepcie się od motocyklisty bo zawsze jak tamtędy przejeżdżam to nikt tam, poza "eLkami" nie jedzie zgodnie z przepisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...prawidłowo jadący suzuki motocyklista..." Zapewne ciął maksymalnie 50km/h?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może wreszcie ktoś pomyśli dlaczego ludzie z poza Lublina nie widzą znaku zakazu skrętu w lewo.((lublinianie znają to na pamięć)Odpowiedź jest prosta, jezeli na prawym pasie stoi 3 autobusy lub trolejbusy, to nie widać nic. Jeżdżę niemal codziennie i niestety znaki często są zasłonięte.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3maj się kolego i szybko wracaj do zdrowia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam auto nawet szybkie , ma motocykle tylko stare . Jeżdżę po Lublinie M72 zabytek z lat wojny JEGO PREDKOŚĆ MAX 80na godzine .Zazwyczaj mam 50-tkę na liczniku i jeszcze nigdy jak "gnam" po miescie 50km/h NIE MIAŁEM ZA SOBA AUTA TYLKO JESZCZE NA MNIE TRĄBIĄ ŻE JADĘ ZA WOLNO Więc nie wiem kto tutaj jedzie za szybko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy mówią,że jest złe oznakowanie, że kierowca Golfa nie wiedział że nie można skręcać w lewo. A jakby można było skręcać w lewo, to znaczy,że każdy jadący prosto ma hamować do zera by przepuścić tłumoka który mu wymusił pierwszeństwo? Przecież do wypadku nie doszło dlatego,że tam nie można skręcać, tylko dlatego,że kierowca Golfa wpakował się przed motocykl. Jakby trochę się rozejrzał, to by sobie spokojnie skręcił i mimo zakazu wypadku by nie było. Przecież gdyby było inne oznakowanie na drodze, to Ci co mają pierwszeństwo -dalej by je mieli a Ci co skręcają w bok, musieliby wciąż ustępować. Co w tym dziwnego? Dlatego nie może być mowy, że złe oznakowanie doprowadziło do wypadku bo to bzdura.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miki napisał:
a przedwczoraj widziałam stłuczkę i to dwa auta z LU...
Rondo Lubelskiego Lipca 80. Średnio, od kilku lat jeden pacan/na tydzień wypada na łuku z drogi, gdzie jest ograniczenie do 40km/h. (kiedyś było to prawie Auta mają zawieszenia skasowane, a kierowcy plamę na honorze. To centrum waszego miasta - uważajcie sami na siebie bystrzacy LU Ostatnio "moturzysta" wziął znak kaskiem. Miał szczęście - trafił w miękkie - pomiędzy słupkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rondo Lubelskiego Lipca 80. Średnio, od kilku lat jeden pacan/na tydzień wypada na łuku z drogi, gdzie jest ograniczenie do 40km/h. (kiedyś było to prawie Auta mają zawieszenia skasowane, a kierowcy plamę na honorze. To centrum waszego miasta - uważajcie sami na siebie bystrzacy LU Ostatnio "moturzysta" wziął znak kaskiem. Miał szczęście - trafił w miękkie - pomiędzy słupkami.
kiedyś było to prawie codziennie. Czasem wylatywali seryjnie, w pakiecie - jeden walił w drugiego na trawniku To centrum waszego miasta - uważajcie sami na siebie bystrzacy LU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rondo Lubelskiego Lipca 80. Średnio, od kilku lat jeden pacan/na tydzień wypada na łuku z drogi, gdzie jest ograniczenie do 40km/h. (kiedyś było to prawie Auta mają zawieszenia skasowane, a kierowcy plamę na honorze. To centrum waszego miasta - uważajcie sami na siebie bystrzacy LU Ostatnio "moturzysta" wziął znak kaskiem. Miał szczęście - trafił w miękkie - pomiędzy słupkami.
POPIERAM! Tą paranoją ktoś się powinien zająć. Jak zrobili prowizorkę, bo nie mogli z powodu czegoś zrobić prostą drogę tak to zostało. Mam wiele zdjęć takich nieszczęśników co powypadali. Fakt, że większość LU, choć znak 30 stoi jak byk. Ale z drugiej strony ten łuk to paranoja! Zaraz dalej przejście, kiedyś tragedia będzie jak wyleci i kogoś zabije na przejściu. Ale motocyklista ostrego dzwona przyrżnął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...